Cadre didactice

NR.

CRT.

NUMELE ŞI PRENUMELE TITLUL ŞTIINŢIFIC
1.  ARDELEAN DELIA-MARIANA CONF.UNIV.DR.
2.  BALACI GABRIEL-COSMIN LECT.UNIV.DR.
3.  BENTE CRISTIAN CONF.UNIV.DR.
4.  BIRIS RODICA-TEODORA PROF.UNIV.DR.
5.  BOGLUT ANGELA CONF.UNIV.DR.
6.  BOIA STELEAN-IOAN LECT.UNIV.DR.
7.  BONDAR EMIL ASIST.UNIV.DR.
8.  BREBAN MELINDA CRISTINA LECT.UNIV.DR.
9.  BULBOACA SORIN-OVIDIU CONF.UNIV.DR.
10.  CHISALITA DIANA LECT.UNIV.DR.
11.  COJOCARIU MARINELA CONF.UNIV.DR.
12.  COROIAN SABIN ASIST.UNIV.DRD.
13.   DAN CARMEN MIRELA PROF.UNIV.DR.
14.   DANIEL STEFAN IAROSLAV ASIST.UNIV.DRD.
15.   DIMA -LAZA RAMONA STANCUTA CONF.UNIV.DR.
16.   EPURE LIA-LUCIA CONF.UNIV.DR.
17.   FALCĂ GHEORGHE LECT.UNIV.DR.
18.   FAUR FLORICA CONF.UNIV.DR.
19.   GAGEA EUGEN CONF.UNIV.DR.
20.   GHERHES ILIE LECT.UNIV.DR.
21.   GLAZER VEDELIN-FRANCISC LECT.UNIV.DR.
22.   GREC IOAN-MARIUS PROF.UNIV.DR.
23.   GRECU CONSTANTIN PROF.UNIV.DR.
24.   GROSSMAN HARRY LEON CONF.UNIV.DR.
25.   GUZEI ANEMARIE ASIS.UNIV.DRD
26.   HERTEG CALIN – GHEORGHE ASIST.UNIV.DR.
27.   LASAN NICOLETA LECT.UNIV.DR.
28.   LESUTAN IOAN LECT.UNIV.DR.
29.   LUPAS AURORA LECT.UNIV.DR.
30.   MACARIE SIMONA LECT.UNIV.DR.
31.   MARCOVICI MARIETA CRISTINA LECT.UNIV.DR.
32.   MARCU RADIANA CARMEN LECT.UNIV.DR.
33.   MARKERT VIRGILIA LARISSA ASIST.UNIV.DR.
34.   MATEI DAN LECT.UNIV.DR.
35.   MATEI OANA LIDIA LECT.UNIV.DR.
36.   MERCEA CRISTINA LECT.UNIV.DR.
37.   MEREANU VITIA LECT.UNIV.DR.
38.   MILANCOVICI SPERANTA SOFIA CONF.UNIV.DR.
39.   MORCAN OANA-ALEXANDRA LECT.UNIV.DR.
40.   NICA SORIN LECT.UNIV.DR.
41.   OPREA MARIA CONF.UNIV.DR.
42.   OZARCHEVICI MIHAELA LECT.UNIV.DR.
43.   PACURAR ADRIAN DANIEL LECT.UNIV.DR.
44.   PATRASCU-BORLEA DIANA ASIST.UNIV.DR.
45.   PATRAUTA TEODOR PROF.UNIV.DR.
46.   PESTEAN VALERIA LECT.UNIV.DR.
47.   POP VASILE IOAN CONF.UNIV.DR.
48.   PORUMBACEAN CLAUDIU PETRU PROF.UNIV.DR.
49.   SABAU GIANINA-DANIELA LECT.UNIV.DR.
50.   SARLA CALIN-GABRIEL CONF.UNIV.DR.
51.   SCHMIDT FRANCISC CONF.UNIV.DR.
52.   SINACI MARIA CONF.UNIV.DR.
53.   STIEGELBAUER LAURA-REBECA LECT.UNIV.DR.
54.   STIGER SIMONA RODICA CONF.UNIV.DR.
55.   STOIAN RADU NICOLAE LECT.UNIV.DR.
56.   WILD KAROL JULIEN ASIST.UNIV.DR.

 

                TABEL CADRE DIDACTICE ASOCIATE

NR.

CRT.

NUMELE ŞI PRENUMELE TITLUL ŞTIINŢIFIC
1. ANGHELINA ANDREI CONF.UNIV.DR.
2. ARĂDAN CONSTANTIN ASIST.UNIV.DRD
3. BABOȘAN ANDREI OVIDIU LECT.UNIV.DR.
4. BAN EMILIAN LECT.UNIV.DR.
5. BEMBE RALUCA ASIST.UNIV.DR.
6. BOROS MARIUS LECT.UNIV.DR.
7. BULGĂREAN VASILE LECT.UNIV.DR.
8. CHIRCULESCU NICOLAE DANIEL LECT.UNIV.DR.
9. CUCUIAT CIPRIAN LECT.UNIV.DR
10. FAUR CORNEL LECT.UNIV.DR.
11. FOLDI CORINA ASIST.UNIV.DRD
12. GORCEA ADELA LECT.UNIV.DR.
13. JIREGHIE ANGELA LECT.UNIV.DR.
14. KOLLER ANDREIA EMILIA ASIST.UNIV.DR.
15. LAZAR VASILE CONF.UNIV.DR.
16. LUPAN IOANA ASISIT.UNIV.DRD.
17. MESEȘAN NICOLETA LECT.UNIV.DR.
18. MIHNEA IOANA LECT.UNIV.DR.
19. MOLDOVAN CRISTIAN ASIST.UNIV.DR.
20. OPRE MIHAELA ASIST.UNIV.DR.
21. PĂCURARI ANDREEA ASIST.UNIV.DR.
22. PARCALAB ALIN LECT.UNIV.DR.
23. PASCALAU RAUL ASIS.UNIV.DRD
24. PER ELENA ASIST.UNIV.DRD.
25. SCHWARTZ CLAUDIU ASIST.UNIV.DR.
26. SCRIPOR LIVIU LECT.UNIV.DR.
27. TILCA MAGNOLIA LECT.UNIV.DR.
28. TOMA ADRIAN ASIST.UNIV.DRD.
29. TUDUCE IOANA LECT.UNIV.DR.

 

LISTA DECANILOR DE AN

Nr. crt. Decan de an Specializarea Anul
1. Asist.univ.dr. Anemarie Guzei Limbi moderne aplicate (engleza-germana) I
Lect.univ.dr. Laura Stiegelbauer II
Lect.univ.dr. Laura Stiegelbauer III
2. Conf.univ.dr. Maria Oprea Pedagogia Învățământului Primar și Preșcolar I
Conf.univ.dr. Sorin Bulboacă II
Conf.univ.dr. Maria Oprea III
3. Lect.univ.dr. Oana Morcan Psihologie IF I
Lect.univ.dr. Oana Morcan II
Lect.univ.dr. Radiana Marcu III
4. Prof.univ.dr. Mirela Dan Educație Fizică și Sport I
Prof.univ.dr. Mirela Dan II
5. Asist.univ.dr. Sabin Coroian Resurse Umane III
6. Conf.univ.dr. Marinela Cojocariu Limba şi literatura chineză – Limba şi literatura engleză III
7. Asist.univ.dr. Sabin Coroian Comunicare și relații publice I
8. Lect.univ.dr. Nicoleta Lășan Comunicare manageriala si resurse umane I
9. Prof.univ.dr. Mirela Dan Kinetoprofilaxie și recuperare fizică I
10. Prof.univ.dr. Mirela Dan Managementul organizațiilor și activităților de educație fizică și sport I
11. Conf.univ.dr. Angela Bogluț Psihologie clinica si psihoterapie I
12. Conf.univ.dr. Angela Bogluț Psihologie clinica si psihoterapie II
13. Conf.univ.dr. Maria Sinaci Management educational I
14. Conf.univ.dr. Maria Sinaci Management educational II